goldenspiral
goldenspiral

goldenspiral

[email protected]

בשנת 1997 ספטיניה סולר ייסדה את אקדמיית ספירלת הזהב וייחודית בקורסים שכתבה ומנחה למודעות עצמית ולהתפתחות אישית מעשית. הידע והמידע הוא ברמה הגבוהה שאינו נלמד במוסדות החינוכיים השונים, במכללות לרפואה משלימה ולא במרכזים הרוחניים של העידן החדש.

* למתחילים: התמודדות ופתרונות מעשיים לבעיות אישיות, משפחתיות, חברתיות ונושאים שונים של חיי היום-יום: בנושאי הערכה עצמית, לחץ חברתי, עבודה, זוגיות, זהות מינית, הורות ומערכות-יחסים, בריאות גופכם, טראומות, חרדות, התמכרויות ואובססיות, דיכאון, ייאוש, חוסר-אונים, לשנות התנהגויות והרגלים, איך לצאת מתוך הבעיות החוזרות על עצמן ועוד

* למתקדמים: סיוע ולימוד מעמיק בשלב מאוד משמעותי בהתפתחות האישית שלכם ובתהליך המעשי באיחוד וההשלמה עם העצמי-הגבוה המקורי שלכם, מהות הקיום והקיום והיציאה מתודעת הדואליות והחיפוש “מי אני”

ספטיניה סולר היא אחת הראשונות והמעטים מאוד שעברו את תהליך האיחוד וההשלמה עם העצמי-הגבוה המקורי שלה במלואו באופן המעשי ואת כל השלבים הנלווים לכך בעצמה. לכן, כתבה את הספרים ומנחה את הקורסים כדי שתעברו תהליך זה בקלות ובהבנה ומשמשת דוגמא אישית

בכל שיעור אתם מקבלים מידע מודפס, הסבר מפורט בנושא הרוולנטי, שאלות ומשימות אישיות שעליכם לענות, להתמודד וליישם באופן מעשי בחיי היום-יום שלכם, ואין זה משחק חוותי הנמשך כמה שעות.

קורסים בלעדיים למודעות עצמית ולהתפתחות אישית מעשית
קורס 1 בסיס למתחילים- התפתחות התודעה האישית-20 שיעורים
קורס 2 לבוגרים- עוצמה פנימית דרך התודעה שמעבר לחשיבה- 20 שיעורים
קורס למתקדמים חלק 1- גילוי היופי שבקיום- 26 שיעורים
קורס למתקדמים חלק 2- השלב הסופי בתודעת הדואליות- 34 שיעורים
קורס  למתקדמים חלק 3-  החיים ומערכת היחסים הנצחית לאחר האיחוד- 23 שיעורים

לפרטים ולהרשמה היכנסו לאתר האינטרנט או צרו קשר 050-5935394 , [email protected]

שתפו ♥

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.